+86-18755183346

News

Home / News / Industry News / Kohandatud plastpakendite tarvikud ja tooted Ülevaade

Kohandatud plastpakendite tarvikud ja tooted Ülevaade

ZHEXIN PACKAGING (HANGZHOU) CO., LTD. Pakenditarvikud suudab pakkuda laia valikut kohandatud paindlikke pakendeid. Nende hulka kuuluvad muu hulgas kinnised kotid, ühe rulliga kiled, keskelt kokkuvolditud kiled, U- ja W-klapilised kiled, külgmised nurgavoldid. Rullkotte, lahtiseid kotte ja perforeeritud kile.

Pakume erinevaid võimalusi, nagu läbipaistev, must ja valge, kuid võime pakkuda ka teisi populaarseid värvivalikuid, nagu punane, sinine ja oranž, kuid olemasolevad värvivalikud on praktiliselt piiramatud ja me saame pakkuda ka värviga plasti, nii et see jääb mõnevõrra läbikumavaks.

Muude lisandite hulka kuuluvad UV-stabilisaatorid või kahandatavad kotid või torud, nii et neid saab kahanduspüstoliga kokku tõmmata.

Kõige laialdasemalt kasutatav ja odavaim plast on LDPE, kuid me saame pakkuda ka MDPE ja HDPE plaste ning samuti saame pakkuda koekstrusioonkile, mis on ühelt poolt valge ja teiselt poolt must, mis on väga populaarne valik puidupakendite puhul.

Materjalitüübid
LDPE, madala tihedusega polüetüleen
Kõige levinum paindlik pakend, mida me pakume, on üks kõige odavamaid ja mitmekülgsemaid, hea tugevuse ja originaalsusega ning väga kõrge läbipaistvusega.

MDPE, keskmise tihedusega polüetüleen.
Tugevam, läbilöögi- ja rebenemiskindlam kui MDPE, kasutame seda peamiselt rakendustes, kus on vaja suuremat tugevust või kus kaupu kasutatakse karmimates keskkondades, kuna see on mõnikord piimjas, kui seda toodetakse naturaalses või läbipaistvas värvitoonis. Kile on tavaliselt valge või must ning seda kasutatakse puidupakendina, ufilmina või kandekottidena.

HDPE, kõrge tihedusega polüetüleen
Tänu oma suurele paksusele kasutatakse seda peamiselt õhemate toodete, näiteks prügikottide puhul, kuna HDPE on tugevam kui LDPE samas mõõtmes, ning me kasutame HDPE-d tavaliselt ka kaubaaluste kaante puhul, et neid saaks valmistada võimalikult palju, vähendades nii plastijäätmeid ja kulusid. HDPE on tellimusjooksude jaoks saadaval ainult kaubaaluste kogustes.